MİSAFİR DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine YazZiyaretçi Defterine Yaz:
ALPER APART&OTEL ZİYARETÇİ DEFTERİNE HOŞGELDİNİZ SİZLERDE İŞLETMEMİZ HAKKINDAKİ YORUM VE GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARAK PAYLAŞABİLİRSİNİZ...


Resul ACAR     18 Eylül 2016 08:42 | Tuzla
BeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilme
Ben bu otelde kalmadım diyebilirsinizki neden yazıyorsun :) yazmamın sebebi şu;başka otelde kalıyorduk ve bir akşam otelimizin yolunu bulamadık şaka gibiydi :) otelde resepsiyondaki bir arkadaş bizi otelimize kadar götürdü..Bu kadar yardım sever bir personelin olduğu ve düzgün insanların çalıştığı bir mekan kötü olamaz diye düşünüyorum..Tekrar tekrar teşekkürler.

Asuman     08 Temmuz 2016 12:17 | gemlik
BeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilme
Alper otele 3 günlüğüne gittik,benim en tedirgin olduğum konu temizliktir ama çok şükür odamız çok temizdi. Balkonu çok güzel esiyor, ancak tek eksik balkona yapılan mutfak tezgahında elektirikli ocak olmasına rağmen çay yapabilecek hiç bir mutfak eşyası yoktu hatta kettle var diye yazılmış ama yok ya da bizim odamızda yoktu. Gerçi Alper otelin kafeteryasında çaykahve içebilirsiniz ama odanızda yapmak isterseniz mutfak malzemesi yok bilginiz olsun.

fatma     16 Temmuz 2015 09:10 | istanbul
BeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilme
Biz iki çift gitmiştik ve bizde harika bir anı olarak kaldı. Hizmet, ortam her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ederim ilginize, samimiyetinize...

gizem     05 Temmuz 2015 12:02 | bursa
BeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilmeBeğenilme
Üç günlükte olsa çok ama çok güzel bir tatil geçirdim. İnsanlarla iç içe, en güzeli de doğa ile iç içe yaşıyorsunuz. Her türlü stresten uzak doğa ile yaşıyorsunuz. On numara tatil yeri. Görmenizi ısrarla tavsiye ederim.

Roma Reklam     26 Haziran 2015 16:38 | ankara
Roma Reklam olarak tavsiye üzerinde denediğimiz güzel ortamı sağlayan ekip ve yönetime teşekkür ederiz


27
Ziyaretçi defteri kaydı